SINU LOOMINGULINE PARTNER

Idee, planeerimine, funktsionaalsus ja WordPressi platvormi kogemus aitavad keerulisi probleeme teha toimiva lahendusega koduleheks. Siin soovime sulle pakkuda parimat teenust.

ME MUUDAME SINU ETTEVÕTTE BRÄNDIKS

Sul on eesmärk, mida soovid saavutada või probleem, mida vaja lahendada? Oleme meeskond strateegia, disaini ja sisuturundusega Sinu jaoks.

Paneme sinu brändi välja paistma ja loome juurde väärtuse. Selleks automatiseerime tegevusi, et teha sinu ettevõtte elu lihtsamaks. Teeme seda hästi, õigeaegselt ja eelarve raames.

strateegiline konsultatsioon

STRATEEGIA JA KONSULTATSIOON

Disainides maailmaklassi brändi ja veebilehte, mis töötab isegi siis kui sa magad, ei juhtu niisama nipsust.

Erakordsed mõtted ja teod algavad selgest, sisukast plaanist. Meie nõustamisteenus võimaldab sul kokku puutuda meie teadmiste, tõestatud strateegiate tööriistakastiga ja aastatepikkuse kogemusega. Mis toob tulemusi, mida sa soovid ja lisaks ideid ning lahendusi, mille eksisteerimisest sa pole teadlik.

Me oleme töötanud koos väike ettevõtjatega aastast 2008. Oleme näinud, mis töötab (ja mis ei tööta) ning seetõttu suudame kiirendada sinu ettevõtte edu.

KODULEHE VÄLIMUS, DISAIN JA KASU

Sinu koduleht on digitaalne käepikendus oma brändi näitamisel internetis ja sageli esimene peatus potentsiaalse kliendi või ostja jaoks.

Meie kaasav lähenemine veebidisainile ületab traditsioonilise “arvuti ekraani töölaua vaate” ja hõlmab seda, kuidas veeb välja näeb, kuidas see toimib ja kuidas administraatorid ja külastajad saavad kasutada kodulehte kodus, kontoris, autos või puhkusel. Koduleht on loetav arvutis, sülearvutis, tahvelarvutis ja nutitelefonis.

Töötame Sinuga koos, et kindlustada kodulehe positsioon kui oma ettevõte teenuse või toote liider. Mis ühendab ja haakub oma vaatajaga, genereerides kontakte, et luua uusi ostukliendi võimalusi.

kodulehe välimus disain ja kasu
wordpressi kasutamine

WORDPRESSI KASUTAMINE

Veebiarenduses kasutame WordPressi, mis on avatud lähtekoodiga tarkvara ja selle platvormi peale on tehtud miljoneid kodulehti kogu maailmas.

Lisaks wordpressile kasutame Visual Composerit, Revolution Sliderit ja Yoast SEO moodulit (plugin). Valminud kodulehed on nutiseadmetele kohanduvad ja näeb teravam välja (retina ready).

Kas sa otsid lihtsat kontakti genereerivat maandumislehte või väike ettevõttele mõeldud kodulehte koos integreeritud blogiga? Luua online kursuseid või vajate põhjalikkult funktsioneerivat kasutaja võimalusi? E-poe lisamist või sotsiaalvõrkude ühendamist? Meil on need valdkonnad käpas ja aitame meeleldi siduda kodulehega.

BRÄNDI DISAINIMINE

Kõike, mida inimesed mõtlevad või tunnevad sinu ettevõtte kohta siis on see bränd ja nende inimeste kogemus sellega seoses.

Kõige edukamatel brändidel on selge sõnum, iseloom ja isikupära. Brändi disainimise teenusega on meil soov tuua välja sinu ettevõtte sõnum ja väärtus, mida sa pakud. Elav ja jõuline disain annab kinnistust sellele, et loob tähelepanu ning räägib oma lugu. See kutsub inimesi liituma Sinu ettevõttega, sest nad tahavad väärtuse vooluga kaasa sõita.

Kas sinu bränd esindab seda, kus oled käinud või on see peegeldus sellest, kuhu sa lähed? Kas bränd sütitab sind käima või tõmbab hoopis hoogu maha? Kas oled loomas uut brändi või ümber korraldamas olemasolevat brändi? Siin saame Sind aidata!

brändi disainimine
graafiline disain

GRAAFILINE DISAIN

Samapalju, kui me armastame veebi strateegiat ja konversiooni protsesse, me armastame veelgi enam avarat (space), hästi tehtud ja kaunist disaini.

Graafilisel disainil on võime muuta keskmine äri erakordseks brändiks. Disain toetab veebi sisuturundust ja suurendab lugude sõnumit. Põnevad emotsioonid, arusaamade kujundamine loovad päringuid ja avab uksed uutele ostuklientidele. See sisaldab täpseid elemente, et saavutada vajalik eesmärk, ei rohkem ega vähem.

Sinu loomingulise partnerina puhume sinu ettevõttesse elu sisse ja disainime hämmastava brändi, mis räägib oma lugu, toetab sinu sõnumit ja annab sulle visuaalse konkurentsieelise.

PIDEV KLIENDITUGI

Saada täiendavat abi, mida vajad, inimestelt keda usaldad – tehes seda hästi, õigeaegselt ja eelarve raames.

Brändi esile tõstamine ja ettevõtte kasvatamine on pidev protsess. Sellepärast teeme jooksvalt koostööd enamiku meie klientidega. Meie klienditoe abipakett, mis on kohandatud vastavalt sinu konkreetsetele vajadustele, tähendab seda, et meie loominguline meeskond on sulle käepärast võtta, sest oleme valmis appi tõttama siis kui sul meid kõige rohkem tarvis on.

Kas vajad abi kodulehel töökorras hoidmisel, varukoopia tegemisel, tarkvara uuendamisel, otsid käimasolevale projektile abikäsi, digitaalne strateegia ja nõustamine või otsid usaldusväärset eksperti, et optimeerida ja avaldada uus blogi postitus.

Oleme meeskond sinu jaoks.

pidev klienditugi